Imperial Brands získal již potřetí v řadě ocenění TOP EMPLOYER na národní a evropské úrovni

31.01.2020

Společnost Imperial Brands  znovu získala dvojnásobné ocenění za práci v oblasti lidských zdrojů od nezávislého mezinárodního institutu Top Employers, který posuzuje kvalitu nastavení personální politiky a celkový přístup k zaměstnancům. Imperial Brands obdržel prestižní cenu Top Employer 2020 Czech Republic a Top Employer 2020 Europe již potřetí v řadě.
 
Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně uznávaným institutem identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Prostřednictvím velmi podrobného dotazníku zkoumá přístup společností k vybraným oblastem, jako je například talent management, personální plánování, nábor nových zaměstnanců a jejich začlenění do týmu (onboarding). Otázky směřují i na oblast firemní kultury, kde se hodnotí především zapojení zaměstnanců, diverzita, integrita, přístup firmy k oblasti společenské odpovědnosti, ale také nastavení hodnot a wellbeing. „Práce na dotazníku je vždy poměrně náročná. Zpracovali jsme velmi komplexní dokument, díky němuž se hodnotitelé seznámili s fungováním naší společnosti v oblasti lidských zdrojů,“ říká HR manažer Imperial Brands pro ČR, Slovensko a Maďarsko Jan Soóky. „Celý certifikační proces musí být objektivní, proto jsou všechny informace předkládané certifikovanou společností navíc podrobeny ještě nezávislému auditu. Díky tomu je certifikát vnímán jako skutečný obraz firemní kultury v oblasti péče o zaměstnance,“ doplňuje Jan Soóky.
Imperial Brands je v České republice jednou z mála firem, kterým se podařilo touto certifikací pro rok 2020 úspěšně projít. „To, že jsme získali certifikát potřetí v řadě, nás velmi těší. Je to pro nás ale zároveň impulz k tomu, abychom zůstali mezi top výběrem i nadále a přilákali tak nové zaměstnance do atraktivního pracovního prostředí velké mezinárodní společnosti, do jejíhož portfolia patří celá řada zajímavých produktů a jejímž motorem je snaha vytvářet něco lepšího pro kuřáky na celém světě,“ říká Bojan Stoevski, market manažer Imperial Brands pro český trh.
 
Pro více informací:
Mgr. Markéta Chýlková, Corporate&Legal Affairs Manager pro ČR
tel.: +420 724 061 990
email: marketa.chylkova@cz.imptob.com
Imperial Brands
Imperial Tobacco CR, s.r.o., Radlická 4, Praha 5
 
O Imperial Brands
Imperial Tobacco CR, s.r.o. (Imperial Brands), která patří do rodiny mezinárodní společnosti Imperial Brands PLC, se řadí mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu, kde působí již více než 25 let. Je součástí mezinárodní skupiny, která zaměstnává více než 30 000 zaměstnanců ve 160 zemích světa, a několikrát získal ocenění TOP EMPLOYER. Do portfolia značek patří cigarety Davidoff, West, P&S, Gauloises Blondes, R1 Blue, Ernte 23, Reval, Cabinet, Superkings, L&B, tabáky Golden Virginia, Drum, P&S, West, doutníčky Vegafina a dutinky Route 66 a P&S. Produkty nové generace jsou na českém trhu v tuto chvíli zastoupeny značkou vaporizérů blu a značkou beztabákových nikotinových polštářků ZoneX.