Společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. patří mezi TOP zaměstnavatele v České republice a Evropě.

01.02.2018

Distributor tabákových výrobků, společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. získala 1.2.2018 dvě významná ocenění Top Employer Česká republika 2018 a Top Employer Europe 2018 za poskytování výborných pracovních podmínek zaměstnancům v jejich rozvoji na všech úrovních organizace a za neustálé zlepšování zaměstnaneckých praktik.

Tato ocenění se každoročně udílí již od roku 1991 organizací Top Employers Institute, která ve své studii prověřuje, jaké podmínky vytvářejí společnosti z celého světa pro své zaměstnance.

Certifikaci lze získat pouze na základě nezávislého auditu a přísného prověření řízení lidských zdrojů.

V rámci auditu se institut zaměřuje hned na několik oblastí:

► Strategii v oblasti talentů

► Plánování pracovní síly

► Nábor nových zaměstnanců

► Školení a rozvoj

► Řízení pracovního výkonu

► Rozvoj manažerských schopností

► Řízení kariéry a nástupnictví

► Odměňování a zaměstnanecké výhody

► Celková firemní kultura

David Plink, CEO Top Employers Institute: “Z naší studie vyplývá, že certifikované společnosti dávají rozvoj svých zaměstnanců na první místo a neustále pracují na optimalizaci řízení lidských zdrojů. Společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. k takovým společnostem patří. Nyní, když získala ocenění Top Employer Czech Republic 2018 a Top Employer Europe 2018, právem patří k výjimečné skupině nejlepších zaměstnavatelů na světě. Na tento úspěch může být skutečně hrdá.”

Lucia Pavlíková, manažerka lidských zdrojů pro Českou republiku a Slovensko: „Velice mě potěšilo získání tohoto prestižního ocenění, které potvrzuje špičkovou kvalitu pracovních podmínek, které pro své zaměstnance vytváříme a vysokou úroveň pracovních procesů v oblasti řízení lidských zdrojů.“

Karel Pavka, Market Manager pro Českou republiku: „V ocenění Top Employer vidím potvrzení dobře odvedené práce oblasti lidských zdrojů. Dobře fungující tým je poklad a známe to všichni dobře z kolektivních sportů, jako je například hokej nebo fotbal. V práci strávíme většinu svého produktivního života a vidím jako nesmírně důležité, abychom se do práce těšili, vnímali ji jako místo pro seberealizaci, místo, kde se dozvíme nové věci a poznáme nové lidi. Toto ocenění je pro nás závazkem pro další rozvoj v následujících letech, kdy rozdílovým faktorem na trhu budou moderní technologie a právě lidé.“

Společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. působí na českém trhu již 25 let a je dceřinou společností mezinárodního výrobce a distributora tabákových výrobků Imperial Brands PLC se sídlem v Bristolu.


Zdroj: Jana Bártová, Imperial Tobacco CR, 2018
link: http://www.protext.cz/zprava.php?id=28500