Kdo jsme?

Společnost Imperial Brands

Patříme mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu, kde působíme již více než 25 let.
 
Jako součást mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC, která zaměstnává více než 30 000 zaměstnanců ve 160 zemích světa, chceme našim zákazníkům poskytovat jen to nejlepší.
 
Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří cigarety Davidoff, West, P&S, Gauloises Blondes, R1 Blue, Ernte 23, Reval, Cabinet, Superkings, L&B, tabáky Golden Virginia, Drum, P&S, West, doutníčky Vegafina a dutinky Route 66 a P&S. Produkty nové generace jsou na českém trhu v tuto chvíli zastoupeny značkou vaporizérů blu a značkou beztabákových nikotinových polštářků ZoneX.
 
Tým našich 120 zaměstnanců tvoří zaměstnanci centrály, která sídlí v Praze na Andělu, a obchodní zástupci, kteří působí po celé republice. Mnoho zaměstnanců v naší společnosti pracuje po celý život. O skvělé péči a přístupu k našim zaměstnancům svědčí i ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic, jehož jsme držitelem.
 
Naše společnost působí na českém trhu od 1.12.2004, kdy převzala německý koncern Reemtsma, který v České republice působil od roku 1993. Původními značkami cigaret Reemstmy byly právě Davidoff a West.
 
Ke konci roku 2019 mění naše společnost pro interní a externí komunikaci název na Imperial Brands. Změna názvu společnosti úzce souvisí s rozšířením portfolia výrobků o produkty nové generace, a to v rámci našeho poslání vyjádřeného heslem „VYTVÁŘÍME NĚCO LEPŠÍHO PRO KUŘÁKY NA CELÉM SVĚTĚ.“

Věděli jste?

  • Patříme do mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC a i na českém trhu používáme označení Imperial Brands.
  • Společnost Imperial Brands působí na českém trhu více než 25 let.
  • Naše společnost již dvakrát získala prestižní certifikaci TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe.

Objevujte

Legislativní prostředí

Více informací