Novým Market Managerem společnosti Imperial Brands CR se stal Felix von Schwanewede

22.06.2023

Praha, 22. června 2023 – Novým Market Managerem společnosti Imperial Brands Česká republika byl od června 2023 jmenován Felix von Schwanewede. Do českého týmu přináší rozsáhlé mezinárodní zkušenosti z oblasti prodeje, obchodu a marketingu. Pozici přebírá po Bojanu Stoevskim, který povýšil na manažera polského trhu společnosti.

Felix von Schwanewede nastoupil do společnosti Imperial Brands v roce 2010. Od té doby působil na různých pozicích téměř po celém světě, vedl týmy v Evropě, na Středním východě i v Asii. Před nástupem na pozici Market Managera ČR působil jako ředitel marketingu, prodeje a obchodu pro region Afrika, Asie, Střední východ, Australasia a střední a východní Evropa (AAACE).

Jsme rádi, že se náš český tým rozrostl právě o Felixe, který s sebou přinese spoustu cenných zkušeností z trhů téměř celého světa. Chtěl bych mu popřát mnoho úspěchů i zážitků v České republice,“ uvedl ing. Kamil Provazník, CEE Cluster Finance Director a jednatel společnosti Imperial Brands CR. 

Felix von Schwanewede dosáhl během svého působení v Imperial Brands mnoha obchodních i marketingových úspěchů. V pozici Cluster Director pro region Spojených arabských emirátů, Kuwaitu, Qataru, Bahrainu a Ománu zdvojnásobil tržní podíl společnosti v tomto regionu. Ve Spojených arabských emirátech úspěšně uvedl na trh vaporizér blu, který během tří měsíců dosáhl vedoucího postavení na trhu.